Genel 06 MART 2009 / 12:53

Autocad ve Autodesk ürünlerinde indirim kampanyası

Autodesk Türkiye’nin başlattığı kampanya Autocad ve Autodesk ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler sunuyor.

Autodesk Türkiye’nin başlattığı kampanya Autocad ve Autodesk ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler sunuyor.

Autodesk Yetkili Satıcıları’nda geçerli olacak.indirim kampanyası kapsamında AutoCAD Revit Architecture Suite, AutoCAD Revit MEP Suite ve AutoCAD Revit Structure Suite yazılımlarında yüzde 38, AutoCAD Architecture yazılımında da yüzde 34 oranında indirim yapılıyor.


Sayısal modelleme yazılımları Autodesk Inventor Professional, Autodesk Inventor Suite, AutoCAD Mechanical ve AutoCAD Electrical ise yüzde 32 ile yüzde 40 arasında değişen indirim oranları ile satışa sunuluyor.  


Autodesk kullanıcıları AutoCAD Civil 3D için yüzde 38 ve AutoCAD MAP 3D için de yüzde 34 oranındaki indirimlerden faydalanabiliyor. Autodesk’in 3ds Maya, 3ds Max Design, Autodesk Maya Complete, Autodesk Maya Unlimited; ve genel tasarıma yönelik AutoCAD ve AutoCAD LT yazılımlarında ise yüzde 27 oranında indirim sağlanıyor.


20 Mart 2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada Worldcard kullanıcılarına özel taksit imkânları sunuluyor.


www.autodesk.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun