Genel 01 TEMMUZ 2010 / 13:28

ATM'ler klavyeli olacak

Klavyeli ATM'ler müşterilere işlemlerine ait açıklama bilgisi girmelerini sağlayacak.

Klavyeli ATM'ler müşterilere işlemlerine ait açıklama bilgisi girmelerini sağlayacak.


Yapı Kredi, harf girişinin de yapılabildiği Klavyeli ATM’leri müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Para yatırma ve havale işlemlerinde açıklama yazmak isteyenlere kolaylık sağlayan Klavyeli ATM’ler sayesinde müşteriler, işlemlerine ait açıklama bilgisi girebiliyor ve girilen açıklama dekontlarda ve hesap hareketlerinde gösteriliyor. Ayrıca bu ATM’lerden Motorlu Taşıtlar Vergisi öderken plakaya ait harfler yazılarak ödeme işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Üzerinde rakamların yanı sıra harflerin de bulunduğu özel klavyeye sahip Klavyeli ATM’ler ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kocaeli ve Samsun'da seçilen yerlerde kullanılmaya başlandı.

e-postalar klavyeden güncellenecek

Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, “Yapı Kredi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek kendilerine en uygun çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Klavyeli ATM de bu çalışmaların bir ürünü. Önümüzdeki dönemde müşterilerimizin e-posta adreslerini Klavyeli ATM’lerden güncellemelerini sağlayacağız” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun