Genel 25 AĞUSTOS 2009 / 08:25

Ata Demirer’in BiRi reklamlarındaki tişörtleri satışta

Koç.net, Ata Demirer’in BiRi reklamlarında giydiği eğlenceli tişörtleri, yoğun talep üzerine hayranlarıyla buluşturuyor.

Koç.net, Ata Demirer’in BiRi reklamlarında giydiği eğlenceli tişörtleri, yoğun talep üzerine hayranlarıyla buluşturuyor.


www.tish-o.com.tr üzerinden satışa sunulan tişörtler, BiRi karakterlerinin renklendirdiği farklı tasarımlardan oluşuyor.Reklamlarda gördükleri tişörtleri, nereden alabileceklerini soranların talepleri üzerine satışa çıkarılan siyah renkli tişörtler, 3 farklı eğlenceli tasarıma sahip. 24 TL'ye satışa sunulan BiRi tişörtlerine, ileriki dönemde yeni tasarım ve modeller de eklenecek. Markanın gelecek reklamlarında görülecek farklı tasarımlı tişörtler de buradan satın alınabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun