Genel 13 MAYIS 2010 / 14:34

Asus'tan hepsi bir arada bilgisayar geldi

EeeTop PC ET2010 alışkanlıkları kolaylaştırmak için piyasaya sürüldü.

EeeTop PC ET2010 alışkanlıkları kolaylaştırmak için piyasaya sürüldü.


Artık günlük bilgisayar kullanımı ve çoklu ortam içerikleri için daha basit cihazlar tercih ediliyor. Her işlem için kocaman masaüstü veya dizüstü bilgisayarları açmak, yanınızda taşımak pek kullanışlı gelmiyor.

Asus, EeeTop PC ET2010 serisi modelleri ile çoklu ortam özelliklerini tek bir cihazda bir araya getiriyor. Çevrimiçi istenilen gezintiler yapılırken HD yayınlar izlenebiliyor, oyunlar oynanabiliyor ve resimler paylaşılabiliyor. Minimalist tasarıma sahip ürün, 2,5 santimlik ince formuyla her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

EeeTop PC ET2010'da yeni nesil Intel Atom çift çekirdekli işlemci ve NVIDIA ION grafik teknolojisi bulunuyor. Cihazlarda 20 inç yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik ekranlar bulunuyor.

Ayrıca, EeeTop'la ön yüklemeli olarak gelen ASUS@Vibe yazılımı sayesinde kullanıcılar müzik, video, oyun, dergi, çevrimiçi öğrenme araçlarına ve canlı TV gibi çok çeşitli dijital içeriklere ulaşabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun