Genel 09 MART 2010 / 11:42

ASUS fuarda yeni ürünlerini sergiledi

ASUS, CeBIT 2010'da yenilikçi ve üretici misyonunu gözler önüne serdi.

ASUS, CeBIT 2010'da yenilikçi ve üretici misyonunu gözler önüne serdi.


ASUS, çevre dostu ürünleri, ideal performans sunan oyun ve multimedia olanakları ve gelişmiş bilgisayar çözümleri ile CeBIT 2010'da kullanıcılarıyla buluştu. Çevre korumaya verdiği önemi ve hassasiyeti ürün tasarımına yansıtan ASUS, çevre dostu tasarımın ön planda olduğu ürünlerden oluşan standı ile hem kullanıcılarına hem de dünyaya karşı olan sorumluluğunu yerine getirdi.

ASUS'un çevreci teması doğrultusunda tasarımcılar, bambu bitkisinin diğer bitkilere oranla daha hızlı büyüme ve yenilenme özelliklerini avantaja dönüştürerek, U Serisi Bamboo notebook'ları tasarladı. Plastik kullanımının yüzde 20 oranında azaltıldığı ve civa kulanılmadan üretilmiş LED paneliyle Asus Bamboo Notebook serisi fuarda sergilenen ürünlerdendi.

ASUS fuarda, farklı tipte oyunlar ve oyuncu ihtiyaçları için ROG (Republic of Gamers) serisi ürünleri sergiledi. Bu çerçevede katılımcılar, hızlı ekran kartı ROG serisi Radeon D5870-sporting ARES'i, devamında savaşçı G73 notebook serisini ve NVIDIA GeForce 3D Vision donanımlı 3 boyutlu görüntüler sunan G51JX 3D'yi görmüş oldu. ASUS aynı zamanda bu fuarda oyuncular için hazırlanmış full HD 3D görüntü sunabilen iki yeni LCD monitörü VG236H ve PG276H'yi ilk kez kullanıcılarla buluşturdu.

Cebit Fuarı'nda kullanıcılarla buluşan bir başka yenilikse Wi-Fi veya 3G bağlantı seçenekleri sunan, sayfaları net ve optimum konforda okuyabilme imkanı sunan ince ve şık 9"lik E-Reader DR-900 oldu. Cihaz, 10 bin sayfanın üzerinde bir romanı veya 400 sayfalık 20 adet romanı tek bir şarjda okuyabilme imkanı tanıyan uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Ürünler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun