Genel 03 ARALIK 2009 / 15:06

Aspire 5738PG ile duyularınızı harekete geçirin

Aspire 5738PG, insanların bilgisayarlarla etkileşim yolunu sonsuza dek değiştirecek yeni Microsoft Windows 7 işletim sisteminin sunduğu dokunmatik ekran özelliklerini kullanıyor.

Aspire 5738PG, insanların bilgisayarlarla etkileşim yolunu sonsuza dek değiştirecek yeni Microsoft Windows 7 işletim sisteminin sunduğu dokunmatik ekran özelliklerini kullanıyor.


Aspire 5738PG parlak safir mavisi kapağı NeoWeave avuç yaslama alanının karmaşık mat dokusuyla birleştirerek stil ve fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Dairesel kaydırma hareketi ve parmakları birleştirip ayırarak zumlama gibi çoklu komut özelliklerine sahip dokunmatik fare hızlı ve akıcı navigasyon ile pratik yaklaştırıp uzaklaştırma fonksiyonlarını parmak ucunuza getiriyor. İmlecin yanlışlıkla hareket etmesini önlemek için dokunmatik fare kilitlenebilir özellikte.

Led arkadan aydınlatmalı Acer CineCrystal LCD panel sıra dışı bir gerçeklik, yoğun renk satürasyonu, ince detaylar ve düşük güç tüketimi avantajı sunuyor. Optimize 3. nesil Dolby Home Theater ile son teknoloji grafik çözümleri seçeneği, sizi harekete odaklayan görüntü performansı ve gerçekçi ses efektleri ile eğlenceli anlar yaşatıyor. Bu dizüstü bilgisayarlar, büyüleyici çok kanallı surround ses ve orijinali kadar net yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü efektleri sunan Blu-ray Disc sürücüsü ile donatılabilir.

Son teknoloji işlemci özelliklerine sahip Intel Centrino 2 işlemci teknolojisiyle desteklenen Aspire 5738PG, en zorlu uygulamalarda bile yüksek hızlı işlem yapmanızı sağlıyor. Yüksek kapasiteli sabit disk sürücüleri kullanıcılara geniş bir depolama alanı sunarak sistemin daha hızlı açılmasını ve uygulamaların hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun