Genel 07 EKİM 2011 / 14:26

Askı aparatlarının iddialı markası Artelon fuarda boy gösteriyor

LCD, Plazma ve projeksiyon cihazlarına uygun askı aparatları üreten Artelon, ürünlerini hem Türkiye’de satan, hem de yurtdışına ihraç eden bir marka olarak fuarda ürünlerini sergiliyor. 85 kişinin çalıştığı Eskişehir’deki fabrikasında tamamen yerli üretim yapan Artelon, son kullanıcıya ve şirketlere yönelik ürünleriyle CeBIT Eurasia’da yer alıyor. Artelon Genel Müdürü Mahir Çatak, son kullanıcı için çok fonksiyonlu ve şık modellerden endüstriyel TV’ler için sağlamlığı ön plana çıkan ürünlere kadar geniş bir yelpazeyle fuarda bulunduklarını, amaçlarının evlerde kullanımı rahatlatmak ve alışveriş merkezleri gibi kamuya açık mekanlarda daha estetik ve sağlam ürünler ortaya koymak olduğunu söyledi.

“Çin pazarıyla rekabet edebilecek fiyatlara sahip ürünlerimizle bu yıl hedefimizi yükseltiyoruz. Yunanistan, Almanya ve Rusya gibi birkaç ülkeye ihracatımız var. Önümüzdeki yıl hedefimiz ihracatımızı 10 ülkeye çıkarmak” diyen Çatak, ürünlerinin 10 yıl mekanik ve boya garantisi olduğunu, bunun gibi avantajların ithal ürünlere karşı büyük bir koz olduğunu söyledi. Çatak, fuardaki hedeflerinin daha çok kişiyle bir araya gelmek ve iş yapma fırsatı yakalamak olduğunu belirtti ve marka bilinirliğini de artırmak istediklerini sözlerine ekledi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun