Genel 04 MART 2011 / 11:53

Arvento Almanya üzerinden diğer ülkelere açılacak

Arvento Mobil Sistemler Genel Müdürü Özer Hıncal, bu yıl 3. kez katıldıkları CeBIT fuarında hedeflerinin pazarı genişletmek olduğunu söylüyor.

Türkiye'de 8 yıldır GPS bazlı araç takip sistemleri üzerine çalışan ve 5 yıl kadar önce yurtdışına açılan Arvento, şu an 18 ülkede ürünlerini pazarlıyor. Hıncal, "CeBIT bizim için önemli. Burada doğrudan Almanya pazarını hedeflemiyoruz ama fuara gelen diğer ülkelerden ürün arayan dağıtıcıları hedefliyoruz. CeBIT bu konuda bize oldukça faydalı oluyor. Ziyaretçilerimiz geliyor, onlarla tanışıyor ve ticari anlaşmalar imzalıyoruz" diyor.Bu yıl Türkiye'nin CeBIT'te partner ülke olmasıyla Türkiye'den çok sayıda şirketin fuara katıldığına dikkat çeken Hıncal, "Bizim holümüz daha çok B2B toplantılarıyla geçiyor. Şu an için durum fena değil. Fuarda distribütör adayları geldi, ürünlerimizi tanıttık. Gerçek faydayı ise fuardan birkaç hafta veya birkaç ay sonra çok daha net görebileceğiz" diyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun