Genel 29 EYLÜL 2010 / 11:57

ARTronic yeni ürünlerle CEBIT 2010'da yerini alıyor

6-10 Ekim'de ARTronic, ünlü markaların ürünleriyle fuara renk katmaya hazırlanıyor.

6-10 Ekim'de ARTronic, ünlü markaların ürünleriyle fuara renk katmaya hazırlanıyor.


Son dönemde regülatör ihracıyla öne çıkan ARTronic, 6-10 Ekim 2010 tarihinde düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında yerini alacak.

Temiz güç yedeklemesi ve enerji yönetimi alanında her sektöre özgü çözümler sunacak olan ARTronic, 3. salon A17 standında ziyaretçileriyle buluşacak. ARTronic, 15. yılında dünyaca bilinen AEG, Delta Grup, Phoenixtec ve Hoppecke gibi şirketlerin yeni ürünlerini fuar boyunca sergileyecek.

Delta'nın NH Plus modüler serisi, AEG'nin yeni Protect 8 serisi, Phoenixtec'in yeni Titanium Plus serisi ve solar uygulamalara uygun ARTpower Sinüs inverter ailesi ziyaretçilerin ilgisini çekecek ürünler arasında.

ARTronic ile ilgili daha fazla bilgi için www.artronic.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun