Genel 20 MART 2012 / 11:42

ARTronic, Deloitte'in "En hızlı büyüyen teknoloji şirketleri" ödülünü aldı

ARTronic en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında

[Bilişim Dünyası Özel] Deloitte Türkiye tarafından düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2011’de ARTronic, Türkiye'nin en hızlı büyüyen 50 lider teknoloji firması arasına girdi. Deloitte Türkiye tarafından belirlenen kriterlere göre teknoloji şirketi olarak tanımlanan ve merkezi Türkiye’de bulunan firmaların son beş yıllık performanslarının değerlendirildiği programda, ARTronic, 2006–2010 yılları arasında istikrarlı bir şekilde büyüyerek, net satış gelirlerini önemli bir oranda artırma başarısını gösteren, dinamik bir firma olarak yer aldı.

ARTronic Genel Müdür Yardımcısı Yüksel Erdoğan, bu başarıya ulaşmalarını sağlayan süreçte AR-GE ve inovasyona verdikleri önemin, hızla değişen pazar koşullarına uygun, entegre çözümler üretebilmelerinin ve tüm ARTronic çalışanlarının bir takım olarak gösterdikleri özverili çalışmanın önemli rol oynadığını belirtti.

2006-2010 yılları arasında ARTronic'in cirosundaki büyümenin ardında AEG, DELTA, PHOENIXTEC (EATON Grup) gibi dünyanın sayılı kesintisiz güç kaynağı üreticileriyle uzun bir geçmişe dayanan ilişkilerin yattığını da belirten Erdoğan, hizmet verdikleri firmaların üretimlerini hiç duraksamadan, “sonsuza” kadar sürdürebilmelerini sağlamak gibi iddialı bir hedefleri olduğunu ve bunun için de müşterilerinin ihtiyacı olan veya ilerde olabilecek her türlü çözümü ve desteği sunduklarını ifade etti.

ARTronic’ten 0,9 güç faktörlü yeni nesil UPS’ler

ARTon Platinium ve Platinium Combo 3.1 Serisi 0.9 güç faktörü ve sınıfındakilere göre çok yüksek verim değeri ile ön plana çıkıyor. Bu ürün grubu ile yeni nesil bilgi işlem ekipmanlarının desteklenmesi söz konusu olacak. Rakiplerine göre emsal güçte yüzde 28 daha fazla çıkış gücüne sahip Platinium ve Platinium Combo serileri 4 adede kadar paralellenebilme, dahili akü bulundurma, düşük giriş akımı bozulması, yüksek giriş güç faktörü (0,7 çıkış güç faktörüne sahip ürünlere göre yüzde 28,5 ve 08 çıkış güç faktörüne göre yüzde 12,5 daha fazla güç verebiliyor), çevre dostu “yeşil enerji” tasarımı ile çok güçlü.

Hem 1 faz hem de 3 faz ile beslenmeye izin veren 3 faz girişli 1 faz çıkışlı ürünler şebekenin 3 fazlı olmadığı durumlar için kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda RS232 ile haberleşmeye ve ağ üzerinden izlenmeye (SNMP modülü ile) izin veren cihaz, 6 – 10 kVA’da yüzde 92, Combo 3.1 10 – 15 – 20 kVA’da yüzde 93-94 verim değeri ile rakiplerine karşı çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlayarak fiyat / performans oranında avantaj sağlıyor.

5 – 10 dakika yedekleme süreleri için dahili akü grubu barındıran Platinium ve Platinium Combo 3.1 serisi montaj yeri ve hacim açısından da avantajlı. Güçlü şarj kapasitesi ile daha büyük akü gruplarını da kısa sürelerde şarj edebiliyor.

Yeni ARTon Platinium Serisi 29 Mart - 1 Nisan 2012 tarihleri arasında Tüyap / Beylikdüzü’nde gerçekleşecek olan WIN Electrotech’12 fuarında teknolojiyi yakından takip eden ziyaretçileri ile buluşuyor.

Bilgi için: www.artronic.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun