Genel 06 EKİM 2009 / 07:46

Artık telefon ticareti çok daha kolay

Telefon satıcılarının ellerindeki ürünleri birbirlerine satabildikleri veya takas edebildikleri bir özel sektörel portalı olan GSMtakas.com yayın hayatına başlıyor.

Telefon satıcılarının ellerindeki ürünleri birbirlerine satabildikleri veya takas edebildikleri bir özel sektörel portalı olan GSMtakas.com yayın hayatına başlıyor.


Gsmtakas.com'da bayiler arasında topluca veya tek tek telefon satışı ve takası yapılabiliyor. Telefon bayileri ellerindeki ürünleri kolayca ilan edebiliyor, meslektaşlarının ürünlerine verdikleri para ya da takas tekliflerini kolayca listeleyebiliyorlar. Sadece telefon satışı yapan bayilerin üye olduğu siteye, bireyler ve ürün yelpazesinde telefon bulunmayan firmalar üye olamıyor.Almi A.Ş. Genel Müdürü Murat Kaçmaz yeni sitelerinin hizmete girmesi ile ilgili "Almi hayatı ve ticareti kolaylaştıran siteler açmaya devam edecek. İlk projemiz canlı ihale sitesi www.firmadan.com'un hizmete girdikten sonra büyük ilgi ile karşılanması bizi motive etti ve hemen gsmtakas.com sitesini açtık. Hızlı ve güvenilir altyapımız ile konumuzda iddalıyız" dedi.

www.gsmtakas.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun