Genel 10 ARALIK 2009 / 08:00

Artık evde de kürek çekebilirsiniz

First Degree, farklı su dirençleri yaratabilen Fluid teknolojisini, kişiye özel seçenekleriyle sporseverlerin beğenisine sunuyor.

First Degree, farklı su dirençleri yaratabilen Fluid teknolojisini, kişiye özel seçenekleriyle sporseverlerin beğenisine sunuyor.


Dünyaca ünlü kürek markası First Degree yeni tasarımı Fluid Rower ile kürek çekme keyfini doğal ortamdaki gibi evde yaşama keyfini veriyor. En hafiften, olimpik sprint sertliğine kadar kademeli olarak direnç seviyesi, kişiye özel ayarlanabiliyor. Ayrıca interaktif dijital göstergesi ile süre, hız, mesafe, nabız, harcanan kalori gibi gerekli tüm veriler sizin kontrolünüzde. Daha önce yaptığınız 6 egzersizin verilerini saklıyor, egzersiz sürelerinizi ve harcadığınız kaloriyi hesaplarken de bilgi veriyor. Taşınması da çok kolay olan Fluid Rower, iki farklı modeli E520 (1990 Dolar + KDV) ve E316 (1650 Dolar + KDV) ile spor tutkunlarını bekliyor.

www.eksweb.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun