Genel 20 OCAK 2010 / 07:47

Artelon evlere hareket getiriyor

Artelon, TV ve projeksiyonlar için özel tasarlanmış duvar askı aparatlarıyla farklı çözümler sunuyor.

Artelon, TV ve projeksiyonlar için özel tasarlanmış duvar askı aparatlarıyla farklı çözümler sunuyor.


 

Artelon'un LCD, plazma TV, monitör ve projeksiyonlar için tasarladığı hareketli yüksek askı aparatları, tüm mekânları estetik ve rahatlığa kavuşturma amacı taşıyor.

Artelon'un ürün grupları arasında yer alan Cleo serisiyle, TV veya monitörlere yer yaratma konusu sorun olmaktan çıkıyor. Duvara asılan Artelon askı aparatlarıyla sehpa devri sona ererken, tüm mekanlar da estetik ve ferah alanlar yaratmak daha kolay hale geliyor.

Eski teknolojilerin kullanıldığı aparatlar, TV'nin farklı açılardan izlenmesini olanaksız kılıyor. Ancak Artelon'un hareketli askı aparatlarıyla duvara asılan ekranların hem yer problemi ortadan kalkıyor, hem de sağ-sol, aşağı-yukarı, ileri-geri hareketlerle her açıdan izlenmesi sağlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun