Genel 04 ŞUBAT 2011 / 10:24

Armani modası 3D gözlüklere değdi

İşte şimdi ümit var: Armani 3 boyutlu gözlüklere el atacak

Armani, 3D film izlerken pek de hoş durmayan ve izleyiciyi rahatsız eden 3D gözlüklerin bu kötü imajını yeni Armani gözlüklerle sileceğe benziyor.

Armani, tasarladığı yeni 3D gözlüklerle alışılmışın dışına çıkıyor. Armani marka 3D gözlükler hiç şüphesiz bu yılın en çok konuşulan ürünlerinden biri olacak.Görüntüsü pek de hoş durmayan mevcut 3D gözlüklere karşılık böyle bir girişimde bulunan Armani, gözlükleri tasarlarken 1980’lerin retro tasarım anlayışından yola çıktı ve ortaya modern bir ürün çıkardı.Armani Exchange 3D gözlükler modern tasarımının yanı sıra 3D teknolojisi için gerekli yüksek standartlara da sahip. Dairesel polarize teknolojisiyle kavisli lensler kullanan gözlük sinema ortamında oldukça iyi bir görüntü sağlıyor.Armani ile birlikte modanın elinden geçen gözlükler Armani Exchange satış noktalarında 58 dolar satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun