Genel 08 EKİM 2010 / 09:34

Argox X-3200 Bilkur standında

Bilkur, bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia'da 2. salondaki standında çeşitli ürünleri sergiliyor.

Bilkur, bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia'da 2. salondaki standında çeşitli ürünleri sergiliyor.


Bilkur, bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia'da 2. salondaki standında yer alıyor ve çeşitli ürünleri sergiliyor. Bilkur standında öne çıkan yeni ürünlerden biri Argox X-3200 model yazıcı. Argox İş Geliştirme ve Satış Direktörü Jonas Keng, bu ürünün en fark yaratan özelliklerinden birinin sessiz çalışması olduğunu söylüyor. Keng, ürünün özellikleri arasında 300 DIP çözünürlük, saniyede 127 mm baskı hızı, 16 MB Dram, 8 MB Flash ROM Bellek, LCD ekran, bilgisayardan bağımsız kullanılabilme ve ücretsiz etiket tasarım-yazdırma programı olduğunu ifade etti.

Ürünün çeşitli endüstrilerde kullanılabildiğini anlatan Keng, "Tüketicilerden ürünlerin sessiz çalışması yönünde gelen talepleri değerlendirerek bu ürünü geliştirdik. Gerçekten çok sessiz çalışıyor. Yanında birisi saatlerce çalışabilir, hiç rahatsız etmiyor. Çok net baskılar alınabiliyor, resim bastırılabiliyor. Pek çok dili desteklemesi bir avantaj. Ürünle ilgili şimdiye kadar olumlu geri dönüşler aldık" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun