Genel 22 EYLÜL 2014 / 09:28

Arena'dan katma değerli yeni bir hizmet: Arena Value

Türkiye'nin Teknoloji Devi Arena Bilgisayar, yeni yönetim modeli ve uzman kadrosu ile "Katma Değerli Hizmetlerin" sunulacağı, yeni bir dönemi başlatıyor.
Arena, katma değerli hizmetlerle farklılaşıyor

Günümüz iş dünyasında “katma değer” yaratabilmek çok büyük bir önem taşıyor. Katma değer yaratabilen şirketler, hem kendilerine hem de yer aldıkları ekosisteme büyük bir rekabet avantajı sağlıyorlar. Katma değer yaratmanın, fark yaratmanın en önemli unsurlarından birisi olduğuna inanan Arena Bilgisayar, Türkiye’de bir ilke imza atarak “Arena Value” ile yepyeni bir hizmeti hayata geçiriyor.

Arena Bilgisayar’ın uzun yıllara dayanan deneyimleri ve bilgi birikimi ile oluşturulan “Value iş modeli” kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Arena iş ortakları ve iş ortaklarının kurumsal müşterilerine satış öncesi ve sonrası kapsamlı teknoloji danışmanlığı hizmetleri verilecek.

Arena Value ile pazardaki dinamikler değişecek
Türkiye’de kurumsal pazarın rengini değiştirecek ve gerçek anlamda katma değer sunacak olan Value ile önemli bir yatırımı başarıyla hayata
geçirdiklerini vurgulayan Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy, “Pazar dinamikleri çok farklı olan ve her birinde ayrı ayrı uzmanlaşılması gereken katma değerli iş birimleri ve satış kanalına yönelik çevik ve aynı zamanda da deneyimli bir
organizasyon yapısı oluşturduk. İş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın hizmet verdiği müşterilere Katma Değerli İş Modeli çerçevesinde yazılım,
donanım ve servis ile uçtan uca çözüm sunuyoruz. Marka ve çözümlerin buluştuğu güçlü bir platformla hizmet sunmanın heyecanı içerisindeyiz” dedi.

Arena Bilgisayar’ın ekosisteminde yer alan tüm iş ortaklarına; mühendislerden oluşan, teknik kapasitesi yüksek ve güçlü kadrosu ile satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sunduğunun altını çizen Atıf Büyüksoy, şunları kaydetti: “İş ortaklarımıza ve müşterilerine yönelik olarak, ihtiyaçları olduğu her an ve her yerde eğitimler gerçekleştiriyoruz. Yaygın servis ve kurulum ağımız ile iş ortaklarımıza güç katıyoruz. İş ortaklarımızın son kullanıcı temaslarında da uzman kadromuz, danışmanlık hizmetiyle her zaman yanlarında olmaya devam edecek. Bunlarla birlikte, sorumluluğunu taşıdığımız tüm markalarda demo ürünlerimizi iş ortaklarımızın kullanımına sunuyor, ayrıca Arena bünyesinde bulunun demo merkezimizde, iş ortaklarımız ve müşterilerinin kendilerini ofislerinde gibi hissedecekleri bir ortamda demo yapabilmelerini
sağlıyoruz.”

“Odağımız iş ortakları, önceliğimiz KOBİ’ler” Türkiye’nin dinamosu konumunda bulunan KOBİ’ler, teknoloji kullanımı açısından da önemli bir potansiyeli barındırıyorlar. KOBİ’lere ulaşmak ise hem odaklanma hem de emek istiyor. Bu gerçek doğrultusunda hareket eden Arena Bilgisayar, Value Birimi’nin önceliğini KOBİ’lere verdi. Atıf Büyüksoy, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sektöre özgü çözümlerimiz, iş ortaklarımıza sunacağımız danışmanlık hizmetlerimiz, KOBİ’lere yönelik kurduğumuz özel ekiplerimiz ile iş ortaklarımızın daha çok yanında olacağız. 20 yılı aşkın süredir beraber olduğumuz iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Katma Değerli Distribütör anlayışını ve gereklerini fazlasıyla yerine getireceğiz.”


Bu logonun arkasında tecrübe ve çeviklik var!
Arena bünyesinde oluşturulan Value Birimi için yeni bir logo da tasarlandı. Yeni yapıyı, yeni logo ile renklendirmekten de gurur duyduklarını belirten Atıf Büyüksoy, “Yeni logomuzun bulunduğu her yer, katma değerin adresi demek. Alcatel, Dell, EMC, HP, Huawei, Lenovo, Microsoft, Ruckus Wireless, Symantec, Synology, Trend Micro, Wyse ve aramıza yeni  katılacak değerli  markalarımız ile iş ortaklarımıza uçtan uca çözümü, teknik donanımı yüksek ekiplerimiz ile sunmaktan onur duyuyoruz” dedi.

 

 

 

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun