Genel 10 ŞUBAT 2009 / 13:46

Arena AirTies’ın yetkili distribütörü oldu

İki şirket arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle Arena Bilgisayar, AirTies’ın yetkili distribütörü oldu.

İki şirket arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle Arena Bilgisayar, AirTies’ın yetkili distribütörü oldu.


2007’de AirTies’ın yerel dağıtıcısı unvanını alan Arena 2009 Ocak ayında Türkiye genelinde yetkili distribütörlük anlaşmasına imza attı. Anlaşma kapsamında AirTies ürünleri, Türkiye çapındaki 7 bini aşkın Arena bayisi ile tüketicilere ulaşacak.
AirTies CEO’su Bülent Çelebi, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Arena ile 2007 yılının son çeyreğinde başlattıkları işbirliğinden başarılı sonuçlar elde ettiklerini ve bu başarının 2009 yılında imzaladıkları distribütörlük anlaşması ile daha da güçleneceğini ifade etti: ”AirTies olarak, 2008 sonunda pazara sunduğumuz yeni ürün ve teknolojilerin, kullanıcılar tarafından daha kolay ulaşılır ve temin edilebilir hale gelmesini istiyoruz. Arena’nın Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ağının, bu teknolojileri kullanıcılara anlatmakta ve ulaştırmakta büyük katkısı olacağına inanıyoruz”.

AirTies’in kullanıcılarına sunduğu 11N teknolojisinin yanı sıra, 2009 yılında da Türk kullanıcılarını yeni teknolojilerle buluşturacaklarını ifade eden Çelebi, Arena ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin, kablosuz teknoloji pazarına katkı sağlayacağını ve pazarın büyümesinde etken rol oynayacağını ifade etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü ise, Arena Bilgisayar olarak AirTies’ın Türkiye pazarında hızlı, güçlü ve emin adımlarla büyümesinden büyük memnuniyet duyduklarını, Arena’nın dağıtıcılığını yapacağı yeni AirTies ürünleri sayesinde kanala daha fazla sayıda ürün sunmaya başlayacaklarını, bunun da yeni bir sinerji yaratacağını ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun