Genel 17 ŞUBAT 2009 / 11:35

Arena’dan güvenlik sistemi markası

Arena Bilgisayar uzun süredir üzerinde çalıştığı ve üretimini yaptırdığı SCSI marka güvenlik sistemlerinin dağıtımına başladı.

Arena Bilgisayar uzun süredir üzerinde çalıştığı ve üretimini yaptırdığı SCSI marka güvenlik sistemlerinin dağıtımına başladı.


Bir süre önce farklı sektörlere, farklı ürünler de sunacağını açıklayan Arena, kendi markası SCSI ile güvenlik sektörüne giriyor. SCSI’nin ürün portföyünde dijital kayıt sistemleri, PC tabanlı DVR kartlar, gece görüşlü IR kameralar, gündüz-gece kameraları ve renkli kameralar bulunuyor. Arena tarafından üretilen güvenlik sistemleri, şirketin Türkiye çapında 7.000 bayisi ve güvenlik sektöründe hizmet eden satış noktaları ile pazara sunulacak.

Arena Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü “Bugüne kadar yaptığımız tüm araştırmalarda güvenlik teknolojilerinde rekabetin yüksek fakat kalitenin düşük olduğunu gördük. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak Arena güvencesinde bir marka oluşturmak ve bilinen tüm güvenlik markalarının dağıtımını yaparken kendi güvencemiz altında bir marka olsun istedik. Bu pazarda ihtiyaç duyulan kaliteye, SCSI markası ile cevap vereceğiz. SCSI’ler pazarda oldukça rekabetçi olacak’ dedi.

www.scsi.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun