Genel 03 ŞUBAT 2010 / 11:54

Aras Kargo da artık cepte

Aras Kargo, şube ve müşterilerine mobil uygulamalarla hizmet sunmaya başladı.

Aras Kargo, şube ve müşterilerine mobil uygulamalarla hizmet sunmaya başladı.


Aras Kargo, hizmet kalitesini iletişim teknolojilerindeki gelişmelere uydurmak amacıyla müşterilerinin her türlü bilgiye diledikleri an ulaşabilecekleri mobil uygulamaları kullanmaya başladı. Uygulama, müşterilerin internete bağlanmadan saniyeler içinde kurye çağırmasına, gönderi hesaplamasına ya da firmanın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almasına olanak sağlıyor.

Bircom'un yazılım ekibi tarafından geliştirilen mobil yazılım uygulaması sayesinde, Aras Kargo müşterisi, kendisine gönderilen uygulamayı yüklemek için bir defaya mahsus internete bağlanacak ve daha sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak.

Uygulama, Türkiye'deki cep telefonlarının yüzde 99'u ile uyumlu. 20 Bölge Müdürlüğü, 27 Transfer Merkezi, 754 İrtibat Bürosu, 7 bin 800 uzman kadrosuyla hizmet sunan Aras Kargo, böylelikle daha geniş bir kitleye daha hızlı ve daha nitelikli bilgi aktarımı sağlamayı amaçlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun