Genel 29 MART 2010 / 05:33

Araç takip sistemlerine bahar kampanyası

Kampanya kapsamında Arvento, araç takip sistemleri 24 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajı ile ayda 29 TL'ye satışa sunuyor.

Kampanya kapsamında Arvento, araç takip sistemleri 24 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajı ile ayda 29 TL'ye satışa sunuyor.


Arvento, Garanti Bankası ile ortaklaşa düzenlediği kampanyada, kurumlara araç takip sistemlerini kolaylıkla satın alma imkânı sunuyor. Araç takip sistemlerinde Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada kurumlar, Arvento Araç Takip Sistemleri'ne 24 ay vadeli ve yüzde 0 faiz avantajı ile ayda sadece 29 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Araç Takip Sistemleri sayesinde kurumlar kâr ediyor

Arvento'nun araç takip sistemini kullanan kurumlar; yakıttan, zamandan ve iş gücünden tasarruflar elde ediyor. GPS uydularından alınan bilgilerle çalışan "Arvento Araç Takip Sistemleri" ile araçlar, 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden izlenebiliyor. Sistem sayesinde araçların izlemiş oldukları rotanın yanı sıra hızları, duraklama yaptıkları yerler ve daha birçok bilgi on-line olarak anında raporlanabiliyor. Projenin ve kurumların ihtiyacına göre Arvento araç takip sistemleri geliştirilebiliyor ve farklı verilerin takibi de sağlanabiliyor.

Ayrıca Arvento Mobil Takip Sistemleri, aralarında Orman Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'nın da bulunduğu çok sayıda kamu kuruluşu ve özel sektör kuruluşu tarafından kullanılıyor ve 10 ayrı ülkeye ihraç ediliyor.