Genel 30 NİSAN 2009 / 11:54

Apple Verizon ile mi anlaşıyor?

Apple'ın AT&T ile anlaşması 2010'da sona erecek. Apple'ın bu tarihten sonra Verizon ile anlaşacağına dair söylentiler var.

Apple'ın AT&T ile anlaşması 2010'da sona erecek. Apple'ın bu tarihten sonra Verizon ile anlaşacağına dair söylentiler var.


Muhtemel Apple-Verizon ortaklığı ile ilgili çıkan haberler, AT&T'nin şartlarını lehine çevirmek için Apple'ın kullanıdğı bir taktik de olabilir. BusinessWeek'de çıkan bir haber ise dedikodulara yeni bir açı getirdi. Habere göre, Verizon ve Apple bu yıl pazara sunmak üzere iki yeni kablosuz cihaz geliştiriyor.


Cihazlardan birinin iPhone'dan daha ince, daha hafif ve daha ucuz olması bekleniyor. Diğeri ise iPod Touch'ı andırıyor. Cihazı gördüğünü iddia eden bir kaynağa göre, yeni medya cihazı Amazon'un Kindle elektronik kitap okuyucusundan daha küçük, cihazın dokunmatik ekranı Kindle'ınkinden daha büyük. Ayrıca Wi-Fi üzerinden arama bağlantısı ve Verizon'dan yüksek hızda kablosuz veri bağlantısı sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun