Genel 05 ŞUBAT 2016 / 10:26

Apple Music Türkiye'de kullanıma sunuldu

Apple, online müzik platformu Apple Music’i 4 Şubat Perşembe itibariyle Türkiye'de kullanıma sundu.

Ocak ayında Apple’ın kullanıcılarına gönderdiği e-posta ile iTunes Radio’nun artık ücretli olacağı ve iTunes Radio kullanıcılarının, Apple Music üyeliğinin olması gerektiğini duyurmuştu. Haziran ayında kullanıma sunulan Apple Music, büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. 6 ayda 10 milyon aboneye ulaşan servis, Türkiye’de de kullanıma sunuldu.

Apple Music uzun bir süre Türkiye’de müzik telif sorunları nedeniyle kullanılmıyordu. İlk 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanıma sunulan servisin, ayda kişi başı hizmet bedeli  9.99 TL olarak belirtiliyor. 30 milyondan fazla şarkıya sahip olan Apple Music, iPhone, iPad, iPod Touch, Mac, PC, Apple TV ve Android platformunda kullanılabilecek. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun