Genel 03 ARALIK 2009 / 07:04

Apple'dan ücretsiz nakliye

Apple Store, tatilde alışveriş yapanlar için ücretsiz nakliye hizmeti sağlıyor.

Apple Store, tatilde alışveriş yapanlar için ücretsiz nakliye hizmeti sağlıyor.


Apple tatil sezonu boyunca tüm ürünleri için ücretsiz nakliye hizmeti sağlayacak. Genel beklenti ise bu sezonda özellikle küçük ürünlere ve aksesuarlara olan ilginin artacağı yönünde.

Apple genellikle Apple Store'dan alınan 50 doların altındaki ürünlerin standart nakliyesi için ekstra ücret talep ediyor. Ancak bu sefer bu kurallarını esnetmişler. 30 Kasım ve 23 Aralık tarihleri arasında sipariş verilen tüm ürünler için apple ücretsiz nakliye sağlayacak.

Bu uygulama Apple online mağazanın mevcut olduğu 32 ülkede geçerli olacak. Yani anlayacağınız bu kampanya Türkiye'de geçerli değil. Yine de "Hangi ülkede yaşasaydım Apple beni de severdi?" diye düşünüyorsanız Apple Store'a sahip 32 ülkeye bu adresten erişebilirsiniz.

http://store.apple.com/Catalog/US/Images/intlstoreroutingpage.html

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun