Genel 21 TEMMUZ 2009 / 08:13

APC çözümleri Penta ile yaygınlaşacak

Penta, APC By Schneider Electric ile dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.

Penta, APC By Schneider Electric ile dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.


Penta, kesintisiz güç kaynağı (KGK) ve verimerkezi çözümleri üreticisi APC By Schneider Electric ile dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu. Temmuz ayı itibariyle APC markalı ürünlerin, Penta Bilgisayar bayileri aracılığıyla Türkiye pazarına dağıtımı başladı. Gerçekleşen işbirliğinbden duydukları memnuniyeti dile getiren APC By Schneider Electric Ülke Müdürü Hakan Naimoğlu, Haziran ayında duyurulan yeni APC Partner Programı ile Penta Bilgisayar bayilerinin çevreci BT ve enerji verimliliği alanlarında yetkinliklerinin artırılması için çalışmaların başladığını kaydetti.


Son beş yılda Penta Bilgisayar’ın 11 kat büyüme gerçekleştirdiğini belirten Penta Bilgisayar Genel Müdürü Sinan Güçlü ise bu başarıda dünyanın önde gelen markalarının kattığı gücün önemini vurguladı. Güçlü; "İş ortaklarımıza söz verdiğimiz tek noktadan tüm bilişim çözümleri hedefimiz doğrultusunda ürün portföyümüzdeki eksik ya da zayıf halkaları tamamlama gayreti içindeyiz. APC By Schneider Electric ile yaptığımız anlaşma ile Penta bayileri bu alanda müşterilerine en kaliteli ürün ve çözümleri sunma ayrıcalığını yaşayacaklar. Bu işbirliğinin gerek Penta gerekse APC’nin gücüne güç katacağına inanıyoruz" dedi.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun