Genel 28 NİSAN 2010 / 06:35

Annelere Jabra'dan Bluetooth kulaklık gelsin

Jabra kulaklıklar ile anneniz nerde olursa olsun kablolardan ve elindeki cep telefonunu taşımaktan kurtulacak.

Jabra kulaklıklar ile anneniz nerde olursa olsun kablolardan ve elindeki cep telefonunu taşımaktan kurtulacak.


Jabra bu yıl da Anneler Günü'nde teknolojiye meraklı anneler için birbirinden farklı kulaklık modelleri ile hoş hediye alternatifleri sunuyor. Jabra'nın Stone, Clipper ve BT2035 modellerinden biri ile anneniz hareket halindeyken kablolardan ya da ellerini kullanma zorunluluğundan kurtularak sevdikleriyle daha rahat iletişim kurabilecek ve keyifle müzik dinleyebilecek.

Şık ve zarif annelere Jabra Stone

Yenilikçi görünümü, şık ve ince tasarımı ile göz dolduran Jabra Stone'u şarj standı üzerindeki boşluğa yerleştirdiğinizde avucunuza sığacak boyutlarda siyah bir taş gibi görünüyor. Sadece yedi gram ağırlığı ve yumuşak yastıklı yüzeyi ile Jabra Stone annenize kulağında olduğunu unutturacak kadar rahat. Noise Blackout Extreme adı verilen gürültü önleme teknolojisi ile anneniz dışarıdan gelen gürültüyü duymadan karşı tarafla rahatlıkla görüşebilecek. Görünmez dokunmatik ses kontrolü sayesinde sesi cihazın üst bölümüne sadece parmağını sürerek kolayca açıp kapayabilecek. Jabra Stone'un 8 saat konuşma, 12 gün bekleme süresi bulunuyor. Aynı anda iki farklı Bluetooth destekli cihaza bağlanabilen cihaz A2DP destekli mobil müzik cihazlarından ses aktarımı yapabiliyor.

Jabra Clipper ile kablosuz müzik ve görüşme keyfi

Müziksever anneler artık çalan telefonun sesi arasında kaybolup giden müzik için üzülmesin. Jabra Clipper'ın cep telefonu ve MP3çalara kablosuz olarak aynı anda bağlanabilmesi sayesinde anneniz artık telefonu çaldığında MP3çalar ile cep telefonu arasında gidip gelmek zorunda kalmadan görüşmelerini gerçekleştirebilecek. Çokluişlem düğmesine tek dokunuşla müziği durdurabilecek, sesi kısabilecek ya da parka değiştirebilecek. Sadece 20 gram ağırlığındaki Jabra Clipper'ı ceketine, çantasının askısına ya da bluzunun kenarına takarak anneniz hareket özgürlüğüne kavuşacak.

Jabra BT 2035 ile gerçek eller serbest iletişim

Gerçekten rahat bir şekilde eller serbest iletişim olanağı Jabra BT2035 ile anneniz telefonda konuşurken diğer işlerini de rahatlıkla sürdürebilecek. Kulağa rahatça oturan cihaz sezgisel operasyon ve güçlendirilmiş ses kalitesi ile annenizin en iyi dostu olacak. Sadece 11 gram ağırlığındaki kulaklığın 7 saate kadar konuşma, 200 saate kadar bekleme süresi bulunuyor.

Jabra Bluetooth kulaklıklar anlaşmalı Turkcell Satış noktalarında, TeknoSA, Genpa, Kipa, Metro, Vatan Computer, Elektroworld, Media Markt ve "TESAN Burada" ve anlaşmalı cep telefonu satış bayilerinde 34.90 TL ile 219 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun