Genel 06 EKİM 2010 / 13:03

Aneldoğa, fuar alanında

Aneldoğa, doğanın önemini vurgulamak amacıyla fuarda Greenpeace ile birlikte yer alıyor.

Aneldoğa, doğanın önemini vurgulamak amacıyla fuarda Greenpeace ile birlikte yer alıyor.


Bütünleşik geri dönüşüm tesisi olan Aneldoğa, CeBIT Bilişim Eurasia 2010 fuarına katılıyor. Aneldoğa, bu yıl doğanın önemini vurgulamak amacıyla fuar alanında Greenpeace ile birlikte yer alıyor.

Aneldoğa fuarda potansiyel müşterilerine kendi sistemlerini ve beş ana atığın nasıl geri dönüştürüldüğünü tanıtarak, geri dönüşümün önemini ve dünyaya olan yararlarını ziyaretçileriyle paylaşıyor. Elektronik atıkların yanında heyecan verici bir doğa standı oluşturabilen Aneldoğa, ziyaretçileri daha bilinçli davranmaya çağırıyor.

Aneldoğa, “Entegre Elektrikli ve Elektronik Atık ve Ömrünü Tamamlamış Otomobil Geri Dönüşüm Tesisinde” 30 bin metrekare alan üzerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun