Genel 20 KASIM 2008 / 09:41

Anel Grup’tan eğitime destek

Anel Grup’un kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde yer alan “Çelikel Vakfı”nın, Samsun'un Kavak İlçesi’nde yaptırdığı “Rıdvan Çelikel Kavak Anadolu Lisesi” törenle eğitime açıldı.

Anel Grup’un kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde yer alan “Çelikel Vakfı”nın, Samsun'un Kavak İlçesi’nde yaptırdığı “Rıdvan Çelikel Kavak Anadolu Lisesi” törenle eğitime açıldı.


Milli Eğitim Bakanlığı’nın, Eğitime Fiziksel Katkı Projesi kapsamında gerçekleştirilen “Rıdvan Çelikel Kavak Anadolu Lisesi”nin açılışına Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kavak Kaymakamı Kenan Keskin, Belediye Başkanı Bahri Kesici, Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel, Milli Eğitim yetkilileri, Çelikel Vakfı yöneticileri, Anel Grup çalışanları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel, Samsun Kavak’a, Anel'in, iş faaliyetleri dışında sosyal sorumluluk bilinciyle eğitim, kültür, sağlık ve bilimsel araştırma-geliştirme alanlarındaki çalışmalarını sürdürdüğünü anlattı. Çelikel, Kavak Anadolu Lisesi Projesi’nin de bu kapsamda gerçekleştirildiğini kaydetti. Yapımına 2007 yılında yapımına başlanılan 360 öğrenci kapasiteli okul, 16 derslikli “Rıdvan Çelikel Kavak Anadolu Lisesi” bünyesinde, müdür ve öğretmen odaları, revir, arşiv, kütüphane, danışma, kantin, wc, beden eğitimi salonu, fizik, kimya, biyoloji laboratuarlarıyla teknik ve sosyal amaçlı bölümler yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun