Genel 16 EYLÜL 2015 / 09:47

Android'de toolbar deneyimi

reeder’ın yeni ürünü A12iX Workbook ile hem dokunmatik ekran üzerinde hem de klavye ile bir dosya üzerinde çalışıp, kapatmadan toolbar’a indirmek mümkün.

Teknolojide yeni bir sayfa açmak için tasarlanan reeder’ın yeni ürünü A12iX Workbook ile hem dokunmatik ekran üzerinde hem de klavye ile bir dosya üzerinde çalışıp onu kapatmadan toolbar’a indirmek mümkün. Toolbar üzerinde açık dokümanlar görülebiliyor ve bilgisayar içinde arama yapılabiliyor. Android’de bir ilk olan bu uygulama reeder’ın Android 4.4 üzerine yazdığı özel  arayüzü olan reederOS ile mümkün olabiliyor.Intel Atom Z3735F 1.83GHz Dört Çekirdek 64 Bit mimarisine sahip işlemcisi, 2 GB DDR3 Ram’i ve 16 GB dahili hafızasıyla A12iX, tam performans ve yoğun arka plan kullanımlarında maksimum stabiliteye ulaşma olanağı sunuyor.  Ayrıca 32 GB’ye kadar artırılabilir MicroSD kart desteğiyle depolama işlemleri asla yarıda kalmıyor. Ayrılabilir 11.6” FULL HD IPS ekranıyla A12iX Workbook, hem tablet hem dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Ayrıca Full HD çözünürlük kalitesini dahili Micro HDMI çıkışıyla daha büyük ekranlara aktarmak mümkün.

IPS panel ekranıyla da renkler 178 derece açıya kadar daha net, canlı ve parlak olarak aktarılıyor. Yüksek mühendislik tasarım ürünü olan A12iX Workbook, taşınabilirliği de bir üst seviyeye çıkarıyor. Yalnızca 8,8 mm inceliği ve bu inceliğin altında barındırdığı 8400 mAh bataryası sayesindeşık tasarımı ve yüksek pil ömrünü buluşturuyor.

Ürünün satış fiyatı sunduğu yenilik ve kolaylıklara göre çok uygun seviyede: sadece 899 TL.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun