Genel 17 ŞUBAT 2011 / 15:06

Anahtarınızı da taşır verinizi de

Anahtarınızı da taşır verinizi de

Üstelik şenlikli akşamlar için şişe açacağı bile varmış. Anahtar ve USB belleği bir araya getiren Keyport ürününe dair video haberin içinde.

Bazı araba anahtarlarında da yer alan içeri kayma sistemini evin anahtarlarına uyarlayıp,  yanına bir de USB bellek ve şişe açacağı eklemek isteyenler için Keyport adlı bir ürün geliştirmişler. Tam tekmil 89 dolardan başlayan fiyatıyla biraz tuzlu olmakla birlikte, cebinizi delmeye niyetli pek çok aksesuarı uygun bir şekilde bir araya getirmesiyle bizim gönlümüzü fena halde fethetti.Ürünün pratikte kullanımı şöyle:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u4yp8BxwVDc&feature=player_embedded[/youtube]Daha detaylı bilgiyi ürünün web sitesinde bulabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun