Genel 18 MART 2010 / 13:49

Anadolu Sigorta mobil çağa ayak uydurdu

Anadolu Sigorta, "Sigortam Cepte" adlı uygulamayla poliçe detaylarını cep telefonundan ulaştırıyor.

Anadolu Sigorta, "Sigortam Cepte" adlı uygulamayla poliçe detaylarını cep telefonundan ulaştırıyor.


Anadolu Sigorta, "Sigortam Cepte" adını verdiği yeni mobil uygulamayla kullanıcıların sahip oldukları tüm poliçelere ilişkin detaylı bilgileri cep telefonlarından görüntülemelerine ve ödemelerini takip etmelerine imkan sağlıyor. Ayrıca hasar dosyalarını takip etme, kasko veya trafik poliçelerine ilişkin yenileme primlerini görüntüleme veya yeni poliçe primi hesaplamaya kadar pek çok temel sigortacılık işlemini de cep telefonlarından kolayca yapılabiliyor.

Öncelikli olarak iPhone'da çalışmak üzere hayata geçirilen "Sigortam Cepte", uygulaması, bireysel kullanıcılara özel olarak geliştirilen Anadolu Sigorta'dan sigortası olsun ya da olmasın herkesin kullanabileceği bir mobil sigortacılık uygulaması olarak tasarlandı. Sigortam Cepte, sigorta sektöründe mobil ortam üzerinden temel sigorta işlemlerinin kolaylıkla yapılabildiği ilk kapsamlı uygulama olarak dikkat çekiyor. Uygulama, çok kısa bir süre içerisinde iPhone dışındaki diğer telefonlar için de kullanılır hale geçecek.

Uygulama sayesinde kullanıcılar, poliçe işlemlerinden bağımsız olarak ayrıca diledikleri konum bilgilerini girerek ya da telefonlarının GPS özelliğinden yararlanarak en yakın Anadolu Sigorta acentesinin ya da oto servisin bilgilerini de görüntüleyebilme olanağına sahip oluyorlar. Uygulama üzerinden poliçe hesaplaması yapmak ve e-postayla teklif istemek de mümkün.

iPhone kullanıcıları, Nexobile ile birlikte gerçekleştirilen Sigortam Cepte uygulamasını AppStore üzerinden telefonlarına ücretsiz olarak yükleyebiliyorlar.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun