Genel 10 MAYIS 2010 / 13:03

AMD ve İş Ortakları kırmızı halıda

AMD, 12 Mayıs tarihinde Cannes'da VISION teknolojisine sahip bilgisayarları tanıtacak.

AMD, 12 Mayıs tarihinde Cannes'da VISION teknolojisine sahip bilgisayarları tanıtacak.


Eylül 2009'da uygulamaya geçen VISION teknolojisi, bilgisayarın sağlayabileceği deneyimleri belirterek bilgisayar satın alma sürecini sadeleştiriyor. VISION ayrıca bu özelliğe sahip bilgisayarların, film izlemekten oyun oynamaya ve fotoğraf düzenlemeye kadar çeşitli eğlence seçeneklerine elverişli olduğunu da ifade ediyor.

Tüketiciler bilgisayarlarını eğlence cihazları olarak görmeye başladıkça, sosyal paylaşım siteleri üzerinden fotoğraf ve videolarını arkadaşlarıyla paylaşmak, HD yayın sitelerinden en sevdikleri film ve dizileri indirmek, fotoğraflarını düzenlemek gibi işler için de kullanıyor. Bilgisayarın VISION tabanlı olması, video, dijital ortam ve içerik oluşturma çalışmalarına elverişli bir sistem olduğu anlamına geliyor. Cannes ve Cannes Film Festivali ise AMD'nin grafik ve görsel deneyimini VISION teknolojisi ışığında sergilemek için iyi bir fırsat oluşturuyor.

AMD, 12 Mayıs tarihinde Fransa'nın Cannes kentinde VISION teknolojisine sahip yeni dizüstü ve masaüstü bilgisayarları tanıtacağını açıkladı. Cannes'da yapılacak tanıtıma AMD Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Yöneticisi Nigel Dessau, ve AMD EMEA Başkan Yardımcısı Alberto Bozzo'nun yanı sıra, AMD'nin önemli iş ortakları, müşterilerinin temsilcileri ve dünyanın dört bir köşesinden basın mensupları da katılacak. AMD ayrıca VISION teknolojisini kutlamak için, daha önce iki Altın Palmiye ödüllü filmde rol almış dünyaca ünlü oyuncu Miki Manojlovic'in başrolünde olacağı bir kısa film de gösterecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun