Genel 19 EKİM 2009 / 11:18

Amazon'a rakip geliyor: Google!

Google; Barnes & Noble ve Amazon'la yarışmak için "Google Editions" olarak bilinen e-kitap deposunu duyurmayı planlıyor.

Google; Barnes & Noble ve Amazon'la yarışmak için "Google Editions" olarak bilinen e-kitap deposunu duyurmayı planlıyor.


Şirket, bu deponun gelecek senenin ilk yarısında yaklaşık 600 bin başlık içeren bir katalog sunacağı düşünüyor. Google, deponun sadece e-kitap okuyucuları için değil, aynı zamanda internet bağlantısı ve tarayıcısı olan herkes için amaçlandığını açıkladı.

Bu programın tarama tabanlı erişimi olacağı söyleniyor. Kitaplar geleneksel e-kitap okuyucularında olduğu gibi satın alınamayacak ve internetten indirilemeyecek. Bunun yerine kitaplar "bulut kütüphane"de depolanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun