Genel 08 EKİM 2013 / 16:49

Altın Örümcekler sahiplerini bulacak

Altın Örümcek' ler sahiplerine kavuşacak
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan 11. Altın Örümcek Web Ödülleri, Cenk & Erdem ikilisinin sunumuyla 9 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.
Geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen, Btnet'in da medya sponsorluğunu gerçekleştirdiği sektörde “İnternetin Oscarları” olarak anılan ödül töreninde, internet projelerini hayata geçiren tüm ajanslar, firmalar ve bilişim dünyasının önemli isimleri Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya gelecek. Merakla beklenen ödül gecesinde; 2012 yılının En İyi Web Sitesi Ödülüyle birlikte, Ajans Başarı ve 38 farklı Kategori Ödülü de sahiplerine takdim edilecek.

38 kategoride 300’ün üzerinde finalist Haliç Kongre Merkezi’nde yarışıyor
11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300’ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan; bilişim, medya ve internet sektörünün önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri, tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart ve çapraz tarayıcı uygunluğunu içeren 5 farklı değerlendirme kriterini baz alarak, organizasyona katılmaya hak kazanan tüm başvuruları “ön eleme, grup ve final değerlendirmeleri” olmak üzere üç aşamalı eleme sürecinde değerlendirdi.
Altın Örümcek Web Ödülleri'nin jürisinde İnterpromedya BThaber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı, DesiBel Ajans Direktörü Levent Daşkıran, Türkline Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Sütiş, TicTacBoom Genel Koordinatör Cem Çınlar, Microsoft Reklam ve İçerik Danışmanı İlker Ermurat,
Puremind Firma SahibiDoruktan Türker, PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren,Pixelplus Interactive Yönetici Ortağı Can Özinci ve Mustafa İçil gibi internet dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor.

Pek çok kategoride değerlendirmelerin yapılacağı gecede,

Telekomünikasyon, bilgi teknolojileri donanım ve yazılım, blog, ,e- ticaret servisleri, sosyal medya kampanyası, haber siteleri,  portal, kurumsal web sitesi,perakendecilik, portal, eğitim, otomotiv, sağlık, üretim sanayi gibi kategorilerin de yer aldığı pek çok alanda internet ödülleri sahiplerini bulacak.

 Daha önceki yıllardan farklı olarak değerlendirmelere AVM, otel ve en iyi mobil web sitesi kategorileri de eklendi.


11.Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili  detaylara www.altinorumcek.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun