Genel 09 EKİM 2010 / 11:01

Almanya ve Türkiye arasında ilişkiler artıyor

Almanya ülke standında yer alan 13 şirket yeni ortaklıklar peşinde.

Almanya ülke standında yer alan 13 şirket yeni ortaklıklar peşinde.


Fuarın İş Dünyası salonunda yer alan Almanya Pavyonu pek çok önemli Alman şirkete ev sahipliği yapıyor. Alman Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı ve Alman Ticaret Fuarı Sektörü Derneği'nin de desteklediği 13 Alman şirketinin yer aldığı pavyona ilginin büyük olduğu görülüyor.

Bölgedeki karar vericilere ve önemli oyunculara kendilerini anlatmak isteyen şirketler Abas Software AG, Astaro Internet Security, CAS Software, Concept International GmbH, Exitcom, iGrafx, Kware, Ndex, nGroup, Primera, Scalaris, Trios Bilişim Hizmetleri ev Wireless IT-Systems olarak Almanya standında ziyaretçileri bekliyor. BT sektöründe hizmet veren bu şirketlerin tümü farklı alanlarda uzmanlık dallarına sahip.

Almanya ülke standında CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nı düzenleyen Hannover Messe International Fuarcılık organizatörleri de "Almanya ile ilişkilerin giderek arttığı şu dönemde davet ettikleri bu şirketlerin fuardan tatmin olduğunu" dile getiriyor.

Fuarın en geniş alanlarından birine sahip olan 13 BT şirketinin yer aldığı Almanya ülke standı 3. Salon'da yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun