Genel 12 KASIM 2008 / 11:18

Alanında bir ilk: Yazıcılı dijital fotoğraf çerçevesi

Dijital fotoğraf çerçeveniz, en sevdiğiniz fotoğrafları sergilemenin ötesine geçebilse ne yapmasınıi dilerdiniz?

Dijital fotoğraf çerçeveniz, en sevdiğiniz fotoğrafları sergilemenin ötesine geçebilse ne yapmasınıi dilerdiniz?


Keian firmasının yeni çıkardığı P71-A2-JP dijital fotoğraf çerçevesi, entegre yazıcısı sayesinde istediğiniz an istediğiniz görüntüyü hafıza kartından doğrudan aktararak yazdırmanızı olanaklı kılıyor.


Bu teknoloji harikası üründe 17 cm LCD ekran, 480x234 piksel çözünürlük, SD/SDHC hafıza kartı yuvası, USB 2.0 girişi, entegre MP3 çaları bulunuyor. Üzeirndeki yazıcı ise görüntüleri 300dpi çözünürlükte, 10x15 cm fotoğraf kağıdına yazdırabiliyor.


Fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Ürünün Türkiye'ye gelme ihtimali de çok düşük. İllâ ki satın alacağım diyorsanız, internetten takibe devam edin ve uluslararası ticaret sitelerinde satışa çıktığı anda ısmarlayın.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun