Genel 24 EYLÜL 2009 / 13:13

Alacakaranlıkta Sony deneyimi

Yenilikçilik ve kalite kavramlarıyla özdeşleşen Sony, düşük ışıkta fotoğraf çekimi konusundaki üstünlüğünü "Twilight Football" adlı bir etkinlikle tanıttı.

Yenilikçilik ve kalite kavramlarıyla özdeşleşen Sony, düşük ışıkta fotoğraf çekimi konusundaki üstünlüğünü "Twilight Football" adlı bir etkinlikle tanıttı.


Teknoloji alanında, yenilikçi, değişime açık ve mücadeleci ruhu öne çıkaran Sony, geliştirdiği Exmor R CMOS sensör sayesinde, düşük ışık koşullarında görüntüleme konusundaki başarısını "Twilight Football" adlı benzersiz bir etkinlikle kutladı.

22 Eylül'ün alacakaranlığında 7 muhteşem mekan 7 oyunluk bir futbol serisine ev sahipliği yaptı. 2010 FIFA Dünya Kupası'nın düzenleneceği Güney Afrika ile İngiltere, İtalya, İsviçre, İspanya, Arjantin ve Avustralya nefes kesici futbol maçlarına sahne oldu.

Sony "Twilight Football" etkinliği futbolun güzelliği ve tutkusunu ortaya çıkartırken, Exmor R CMOS sensörün gücünü de gözler önüne çıkardı. Bu teknoloji en düşük ışık ayarlarında bile Cyber-shot fotoğraf makineleri, Alpha dijital fotoğraf makinleri ve Handycam video kameraların inanılmaz derecede detaylı ve gerçekçi görüntüler yakalamasını sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun