Genel 02 MAYIS 2012 / 15:45

Akıllı telefon ve tabletlere TTK uygulaması geldi

Yeni TTK tablet ve telefonlarda

Deloitte yeni geliştirdiği TTK uygulaması akıllı telefon ve tablet sahiplerini Yeni Türk Ticaret Kanunu ile ilgili her türlü içerik konusunda bilgilendirmeyi amaçlıyor.Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına yönelik uygulamayla birlikte, 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe girecek yeni kanunla ilgili son gelişmeler, güncel haberler ve her ay yayınlanan TTK Bültenleri'ne  ulaşılabilecek.

Bunun yanı sıra firmaların TTK'ya ne kadar hazır olduğunu gösteren uygulama, firmaların geliştirilmesi gereken alanları belirlemesine de TTK Metre isimli anketle yardımcı olacak.

Apple kullanıcıları uygulamayı itunes.apple store adresinden, Android kullanıcıları ise uygulamaya google.play adresi üzerinden ulaşabilirler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun