Genel 25 MART 2016 / 13:38

Akıllı telefon görünümlü silah

Ideal Conceal'ın yeni silahı, katlanınca akıllı telefon görünümüne bürünüyor.

Kişisel savunma amacıyla kullanılan silahların beraberinde getirdiği sıkıntıları pek çoğumuz, Amerika'da yaşanan cinayetlerle ve okul baskınlarıyla biliyoruz. Amerika'nın kişisel silahlanma konusunda takındığı rahat tavır tüm dünyayı endişelendirmeye devam ederken bu silahların gizlenebilir olması konusunda atılan adımlar daha da endişe verici.

Ideal Conceal'ın hazırladığı yeni silah, katlandığı anda bir akıllı telefona dönüşüyor. Akıllı telefon görünündeki bir silahın, güvenlik kontrollerinde kolayca geçirilebilir. Zira hepimiz kontrollerde akıllı telefonlarımızı, çakmaklarımızı ve anahtarlarımızı kenara koyuyoruz ve öyle geçiyoruz. 

Silahın fiyatının 395 dolar olduğu söyleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun