Genel 09 EKİM 2010 / 14:06

Akıllı sıra yönetim sistemleri Q-smart standında

Q-smart akıllı sıra yönetim sistemlerini CeBIT Bilişim Eurasia'da sergiliyor.

Q-smart akıllı sıra yönetim sistemlerini CeBIT Bilişim Eurasia'da sergiliyor.


Q-smart akıllı sıra yönetim sistemlerini CeBIT Bilişim Eurasia'da sergiliyor. ‘Sırada(n) olmayanların seçimi' sloganıyla ürünlerini tanıtan şirketin standı 3. salon D29'da bulunuyor. Q-smart'ın sunduğu çözümlerden biri olan tek başına sıra yönetim sistemi, tüm sistemin yönetimini, ek bir bilgisayara ve başka bir donanıma ihtiyaç duymadan, tamamen veritabanı üzerinden gerçekleştiren, yerel ve uzak ağlarla çalışabilen web tabanlı profesyonel bir sıra yönetimi cihazı olarak tanımlanıyor.

Matrix Ana Panel ise yüksek ışık şiddetine sahip matris ana yönlendirme ekranlarında estetiğin de ön plana çıkarılmaya çalışıldığı bir ürün. Kişiselleştirilebilen ana panel uygulamalarıyla işletmelerin sıra yönetimi etkinliğini üst seviyelere çıkarma hedefleniyor. 74 mm'den 150 mm'ye kadar değişebilen karakter yükseklikleriyle görünürlük artırılabiliyor.

Q-smart Report 2000 ürünüyleyse işletmenizin ve personelinizin verimliliğini ölçebiliyorsunuz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun