Genel 08 EKİM 2011 / 15:03

Akıllı kiosklar ve sayısal kent ağı Smart Kiosk standında

Kiosk konusunda önde gelen markalardan biri olan SmartKiosk kendini kiosk ve self servis çözümler konusunda bütünleşik hizmet veren bir servis sağlayıcı olarak konumlandırıyor. Şirket CeBITte standıyla yer alıyor.Kiosk pazarında son dönemlerde yenilikçi ürünler pazara sunuluyor. Bu ürünlerle pazar hareketleniyor. Bu pazardaki son gelişmeleri bu yıl da CeBIT Bilişim Eurasia’da takip etmek mümkün. Bu konuda önde gelen markalardan biri olan SmartKiosk kendini kiosk ve self servis çözümler konusunda bütünleşik hizmet veren bir servis sağlayıcı olarak konumluyor.

2008’de Smart Dijital İletişim şirketi kurularak Smart Kiosk markası bu yeni şirket altında faaliyetlerine devam etmeye başlamış, 2011 yılında ise ADR Şirketler Grubuyla ortaklığa giderek ADR Grup altında faaliyetlere devam edilmişti. Smart Kiosk ürün ve çözümleri şirketin kendi üretim tesislerinde sıfırdan tasarlanarak, yine tamamen kendi bünyesinde bütünleşik bir üretim süreciyle üretiliyor. Şirket, Smart Kiosk’ların ürün portföyü güçlü, modüler ve fonksiyonel yapılarıyla, kiosk, dokunmatik PC, interaktif display çözümlerine ihtiyacı olan şirketlerin sadece donanım ihtiyacını karşılamakla kalmadığı, içlerinde barındırdıkları hazır çözümlerle de, şirketlerin etkin projeler geliştirebilmesinin önünü açtığı iddiasıyla pazarda yerini alıyor. Standda ayrıca çok kanallı sayısal kent platformu olarak kullanılmak üzere geliştiren sayısal kent ağı ‘Smart City’ hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Smart Kiosk’ları daha yakından incelemek istereniz 2. Salon’da A39’a uğrayabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun