Genel 10 HAZİRAN 2016 / 11:09

Akıllı bisiklet devriye sistemi tanıtıldı

ekin Technology, akıllı bisikletlerle trafikte devriye görevi yapılmasını mümkün kılan yeni ürünü ekin Bike’ı Almanya’da düzenlenen Genel Polis Ekipmanları Fuarı'nda tanıttı.

Güvenlik teknolojileri alanında hizmet veren ekin Technology, geliştirdiği akıllı bisiklet devriyesi teknolojisi ekin Bike Patrol'u, 7 - 9 Haziran tarihleri arasında Almanya’da düzenlenen Genel Polis Ekipmanları Fuarı’nda (GPEC) tanıttı.  Akıllı bisikletlere yönelik devriye teknolojisi, saatte 300 km/h ve üzeri hızla giden araçların hızlarını ve plakalarını takip edebiliyor. Kanun uygulayıcı birimlere, motorlu taşıtların giremediği yerlere girebilme ve trafik sıkışıklığı olan yollarda veya kalabalık içinde de kolaylıkla hareket ederek denetleme yapabilme olanağı sunuyor.
 
ekin Patrol ve ekin Bike Patrol, trafik merkezileri ile bağlantı ve iletişim kurabiliyor  ve diğer tüm sistemlerle de birlikte çalışabiliyor. Bu sayede uygulamaya geçilmesi ile birlikte ekstra bir altyapı yatırımı gerektirmiyor. Akıllı devriye sistemleri ayrıca, altyapı yatırımları gerektirmeden bir noktadan diğer noktaya taşınabiliyor. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun