Genel 12 EKİM 2010 / 07:01

Akbank Sanat iPhone uygulaması kullanıma sunuldu

Tüm sanatseverler uygulamayı ücretsiz indirebiliyor, etkinlikleri kaçırmıyor.

Tüm sanatseverler uygulamayı ücretsiz indirebiliyor, etkinlikleri kaçırmıyor.


Akbank, iPhone ve iPod Touch kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirdi. Akbank Sanat iPhone uygulamasıyla tüm kullanıcılar Akbank Sanat'ın tüm etkinliklerine erişebiliyor.

Ücretsiz uygulama, Akbank Sanat'ın tüm etkinliklerinin listelenmesine, sanatçı bilgilerinin incelenebilmesine olanak veriyor. Ayrıca kullanıcılar bulundukları yeri harita üzerinde görerek çevresinde bulunan etkinlikleri de yine harita üzerinden takip edebiliyor.

Mekanlar uygulama üzerinden doğrudan aranabilirken, etkinlikler ve detayları iPhone üzerinden Facebook, Twitter, FriendFeed gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyor.

Tüm sanatseverlerin, Akbank müşterisi olma koşulu bulunmaksızın ücretsiz olarak yararlanabileceği Akbank Sanat iPhone uygulaması, iPhone'dan http://itunes.apple.com/tr/app/akbank-sanat/id394126201?mt=8 linki üzerinden indirilebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun