Genel 20 KASIM 2012 / 17:30

Akbank'a Windows 8 üzerinden ulaşılabilecek

Akbank, kendisi için geliştirilen Windows 8 uygulamasıyla müşterilerine finans bilgilerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilme imkânı tanıyor. Kullanıcıya göre şekillenebilen bu yeni uygulamayla müşterilerine IMKB verilerinden, döviz bilgilerine kadar anlık bilgi akışı sağlayan Akbank, tüm Windows 8 sahibi müşterilerine cihaz ve marka bağımsız olarak her yerden Akbank Direkt’e ulaşabilme fırsatı da sunuyor.

Windows işletim sistemiyle uyumlu tüm cihazlardan istenildiği zaman bağlanma kolaylığı sağlayan Akbank Windows 8 uygulamasında kullanıcılar kampanyalardan ve finans dünyasındaki tüm yeni bilgilerden anında haberdar olabiliyorlar. Başlangıç menüsünde yer alan hareketli logolar ile kullanım kolaylığının ve rahatlığının ön planda tutulduğu uygulama, istenildiğinde ince uzun bir bara dönüşerek, ekranın istenilen köşesinde kalarak çalışmaya devam ediyor. Tüm finansal bilgilere, piyasa verilerine ulaşılabilen uygulamada güncel haberlerin yanı sıra farklı kategorilerde videolar da yer alıyor.Konuyla ilgili bir açıklama yapan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, yeni geliştirilen uygulamayla birlikte müşterilerine kampanyalardan, piyasa bilgilerinden, basın bültenlerinden haberdar olmalarının yanısıra, kredi hesaplaması ve başvurusu yapabilme olanağı yaratacaklarını söyledi.

Nexum tarafından geliştirilen uygulamayı bu adres üzerinden indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun