Genel 09 MAYIS 2011 / 14:10

Aile hekiminizi bilmiyorsanız 1 TL karşılığı Avea'dan sorgulayın

Aile hekiminizi bilmiyorsanız 1 TL'ye Avea'dan sorgulayın

Yeni 'Aile Hekimliği Sorgulama Servisi' ile Avealılar, kendilerine atanan aile hekimi bilgilerini kolaylıkla öğrenebiliyor.

Avea, yeni başlayan aile hekimliği sistemine bağlı olarak aile hekimini öğrenmek isteyenler için Aile Hekimliği Sorgulama Servisi’ni hayata geçirdi. Aile hekiminin bilgisini cep telefonundan kısa mesajla öğrenmek isteyen Avealıların, AH yazdıktan sonra TC Kimlik numaralarını ekleyerek (örneğin AH 12345678901 şeklinde) 6998’e mesaj olarak göndermeleri yeterli oluyor. Avea tarafından gönderilecek yanıt mesajında kişiye özel atanmış olan aile hekiminin adı, soyadı ve adres bilgisi yer alıyor.

Avea Aile Hekimliği Sorgulama Servisi’nde her bir sorgulama 1 TL ile ücretlendiriliyor.

Aile Hekimliği Sorgulama Servisiyle Avealılara sağlık alanında bir kolaylık daha sunduklarını belirten Avea Ürün Pazarlama Direktörü Attila Algan, “Sağlık Bakanlığı tarafından atanmış aile hekimleri, akut ve kronik hastalıkların tedavi edilmesine ek olarak, hastalıkların gelişmesini önlemek amacıyla düzenli sağlık taramalarını gerçekleştiriyor ve sağlıkla ilgili konularda danışmanlık hizmeti veriyor. Bu faydalı uygulamayı Aile Hekimliği Sorgulama Servisimizle müşterilerimize cep telefonlarından ulaştırıyoruz” dedi.