Genel 28 OCAK 2009 / 15:27

Ağlarda yüksek kapasite ve performans

Nortel Ethernet Yönlendirme Anahtarı 5600 ağların daha ekonomik ve güvenilir şekilde kurulmasını sağlıyor.

Nortel Ethernet Yönlendirme Anahtarı 5600 ağların daha ekonomik ve güvenilir şekilde kurulmasını sağlıyor.


Nortel; yeni ERS 5600 serisindeki beş anahtarın, diğer yığınlanabilir anahtarlara oranla 18 kata kadar daha fazla yığınlama performansına sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıca iki kata kadar daha fazla kapasite ve yedi kata kadar daha fazla esnekliği düşük bir maliyetle sunduklarına dikkat çekiyor.


 


Nortel’in çözümü, ağ altyapısını basitleştiriyor. Ayrıca daha az ekipman gerektiriyor ve böylece sermaye ve işletme giderlerinden tasarruf sağlıyor. Nortel 5600, veri merkezinde kullanım için tasarlanmış. Ayrıca ürün; ağın uç, dağıtım ve omurga katmanlarında da kullanılabilecek yapıda. 5600 anahtarları, ERS 5500 anahtarlarıyla aynı yığında yer alabiliyor ve bu sayede mevcut yatırımları koruyor. ERS 5600 ayrıca, 96 adet Gigabit porta kadar Ethernet portu üzerinden güç beslemesi özelliğini destekleyebilen bir model içeriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun