Genel 28 AĞUSTOS 2008 / 07:34

Ağ ve güvenlik uzmanı olmak isteyenlere özel kampanya

AcademyTech, kariyerini ağ teknolojileri ve sistem güvenliği alanında sürdürmek isteyenler için CCNA ve CEH eğitim ve sınavlarını içeren kampanya başlattı.

AcademyTech, kariyerini ağ teknolojileri ve sistem güvenliği alanında sürdürmek isteyenler için CCNA ve CEH eğitim ve sınavlarını içeren kampanya başlattı.


Bilgi teknolojileri eğitim firmalarından AcademyTech, düzenlediği kampanya ile CCNA ağ uzmanlık eğitimi ve CEH bilgi sistemleri güvenlik eğitimlerini ve sertifika sınavlarını da tek bir paket içerisinde sunuyor. 15 Eylül tarihine kadar başvuru yapabileceğiniz kampanya kapsamındaki CCNA ve CEH eğitim ve sınavlarının ücreti 1.899 USD + KDV.Dünyanın en yaygın veri ağları uzmanlık sertifikasyon programı olan CCNA sertifikasına sahip kişiler büyük kurumların bilgi işlem departmanlarının yanı sıra önde gelen bilgi teknolojileri firmalarında da iş bulabiliyor. Bilgisayar korsanlarının çalışma yöntemlerini öğrenerek gerekli güvenlik tedbirlerini alma yeterliliğine erişerek CEH sertifikasına sahip olan kişiler ise yine büyük firmalarda ve bilgi teknolojileri firmalarında güvenlik uzmanı olarak çalışabiliyorlar. AcademyTech’in CCNA ve CEH eğitimleri, özellikle iş hayatına atılmak isteyen gençleri hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun