Genel 19 EYLÜL 2013 / 14:21

Ağ çözümlerinde ömür boyu garanti

Üç yıl boyunca 7/24 destek almasını sağlayan sektörün ilk ömür boyu servis garantisi paketini ek maliyet olmadan kullanıma sundu. HP ağ çözümlerinden yararlanan kurumlar istedikleri zaman ve istedikleri yerden uzak destek hizmeti alabilecekler.

HP Lifetime Warranty 2.0, aynı zamanda satış kanalı ortaklarının müşterilerine daha değerli teklifler sunmasını ve ek ürünlerle hizmetler satarak büyüme ve kârlılığı artırmasını sağlıyor. Yeni HP Lifetime Warranty 2.0 paketi; HP FlexCampus, HP FlexBranch çözümlerine ve küçük işletmelere yönelik ürünlere üç yıla kadar 7/24 telefon desteği ekleyerek HP’nin ömür boyu garantisini ürünlerin fiyatına dahil ediliyor.

HP Lifetime Warranty 2.0, aynı zamanda soğutma fanları ve güç kaynakları gibi parçalarda hemen ertesi gün donanım değiştirme garantisini de kapsıyor. Buna ürünün kullanım ömrü süresince teknik destek ve ücretsiz yazılım güncelleme hizmeti de dahil bulunuyor

Enderle Grup Analiz Müdürü Rob Enderle konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “İş sürekliliği kritik önemde bir konudur. HP, piyasaya sunduğu Lifetime Warranty 2.0 hizmeti ile mevcut “hemen ertesi gün” donanım değiştirme anlaşmasına 7/24 telefon desteği ekleyen ilk şirket olarak öne çıktı. Bu hizmet maliyetleri sınırlamak ve ağ çözümlerini kesintisiz kullanmak isteyen kurumlara yeni seçenekler sunarak sektöre yön veriyor.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun