Genel 03 NİSAN 2014 / 13:15

Aerohive halka açıldı

Aerohive artık halka açık bir şirket haline geldi. Aerohive’ ın hisseleri 28 Mart 2014 Cuma gününden bu yana NYSE’de (Newyork Stock Exchange/New York Borsası) işlem görmeye başladı. Aerohive’ ın Türkiye Distribütörü VİTEL A.Ş'nin temsil ettiği bu markanın hisseleri “HIVE” başlığı altında işlem görmeye başladı.

Aeroihive geçen yıldan bu yana global partnerleri ile beraber mevcut referans listesine 13.000 yeni müşteri katarken bir önceki yıla oranla yüzde 50 büyüme hızı yakalamıştır. yüzde 100 kanal yapısı ile gelişen bir üretici olan Aerohive Türkiye’deki partneri Vitel’e de son derece güvenmekte ve ülkemiz pazarındaki çalışmalarına Vitel ile beraber yön vermektedir.

Vitel'den gelen açıklama, "Aerohive uzun dönemli sürdürülebilir gelişimi için iş ortaklarına ve en önemlisi de ürünlerini tercih eden müşterilerinin işlerinin artışına odaklanmış,  önemli bazı fırsatları pazara sunmaktadır. Özellikle perakende ve eğitim sektörlerine sağladığı kablosuz iletişim teknolojisi avantajları bu sektörlerdeki Aerohive çözümlerini dinleyen her firmanın ilgisini çekmektedir. Zira “kitapsız, mobil cihazların kullanımını ön gören eğitim” anlayışına uygun öğretmenin kontrolündeki öğretim sınıflarına sahip bir öğretim kurumu ile gelişmiş sezgisel taramalar kullanarak müşterisinin davranışlarını analiz edebilen Wi-Fi ağa sahip perakendeciler hep Aerohive müşterileridir. İşte bu ve benzeri nedenlerle bu gün Dünya’nın en önde gelen saygın ve en büyük borsaları arasında yer alan NYSE’de işlem görme koşullarını yerine getirebilen Aerohive Networks’un bu başarısının arkasındaki taşlardan biri olmaktan gurur duymaktayız."

Aerohive’ın sadeleştirilmiş, birleşik kurumsal mobilite platformundan yararlanan her kurum yeni nesil, güvenilir ve “bulut” teknolojisinin avantajlarını kullanırken avantajlı maliyetlerle “kablosuz ağ” imkanlarına sahip olan şirketler  iletişim teknolojileri anlamında pek çok avantajı yaşıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun