Genel 17 KASIM 2009 / 09:23

ADTECH turizm sektörüne destek veriyor

Çevrimiçi reklam ağı ADTECH, düzenlediği bir kampanya ile kriz döneminde turizm sektörüne özel destek sağlıyor.

Çevrimiçi reklam ağı ADTECH, düzenlediği bir kampanya ile kriz döneminde turizm sektörüne özel destek sağlıyor.


Kriz döneminde turizm sektörüne özel destek sağlayan ADTECH, 30 Kasım 2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 75 bin tıklama + 100 bin tıklamayı 10 bin dolar yerine 5 bin dolara sunuyor.

ADTECH Genel Koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış, kampanyayla ilgili düşüncelerini şöyle dile getiriyor: "Turizm, Türk ekonomisine can veren sektörlerin başında geliyor. Bütün dünyayı etkisi altına ekonomik kriz ise turizm sektörüne ağır darbe indiriyor. ADTECH olarak, krizin yarattığı olumsuz etkilerin giderilmesinde reklamın önemli bir rol oynadığına inanıyoruz. Türkiye'nin en büyük online reklam ağı sıfatımızla da bu konuda üzerimize düşeni yapıyor ve turizm sektörüne can verecek bir kampanyaya imza atıyoruz. Kampanyamıza katılan büyük küçük tüm turizm firmalarının internetin sunduğu tüm avantajlardan yararlanmasını ve böylece daha fazla sayıda kişiye ulaşmasını sağlamaktan mutluluk duyuyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun