Genel 18 ARALIK 2009 / 14:41

Adtech'ten reklamverenlere fırsat

Adtech, reklamveren panelinde yer alan tüm firmalara, her 100 dolarlık ve üstü reklam bütçesi için 25 dolar hediye ediyor.

Adtech, reklamveren panelinde yer alan tüm firmalara, her 100 dolarlık ve üstü reklam bütçesi için 25 dolar hediye ediyor.


Türkiye'nin tüketici kitlesine 55.000 web sitelik ortak ağı ile erişen online reklam ağı Adtech, küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam bütçesine katkıda bulunuyor. Adtech, düzenlediği "Reklamveren Paneli 2010 Kampanyası" kapsamında, altyapı çalışmaları kusuruz bir şekilde devam eden panelde yer alan tüm firmalara, her 100 dolarlık reklam bütçesi için 25 dolarlık ek bir bütçe hediye ediyor. 30 Ocak 2009 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya sayesinde Adtech, reklam bütçesi kısıtlı firmalara da seslerini duyurma imkanı sunuyor.

Adtech Genel Koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış, kampanya hakkında şunları söylüyor: "Adtech olarak müşteri odaklı kampanyalar düzenleyerek, kullanıcılarımıza büyük kolaylık sağlıyoruz. Reklamveren panelimizde yer alan firmalara yönelik olarak başlattığımız bu kampanya ile de 2010 yılına keyifli bir başlangıç yapılmasını hedefliyoruz. Aldığımız geri bildirimler de uygulamalarımızın ne denli başarılı olduğunu göz önüne seriyor. Yeni yılda da avantajlı kampanyalar düzenleyerek büyük küçük tüm firmaların internet aracılığıyla daha fazla sayıda kişiye ulaşmasına yardımcı olacağız. www.adtech.com.tr'nin yenilikçi dünyasının kapıları dileyen tüm firmalara açıktır."